Compleet van de Wijs

Rock & Flirt is een heerlijke vierdelige feelgoodserie die bol staat van muziek, romantiek en vriendschap. Compleet van de wijs is het eerste deel. Are you ready to rock?

Fleur fladdert door het leven: ze struint concerten en festivals af, zingt regelmatig op feesten en partijen en flirt er lustig op los. Niet voor niets staat ze bekend als ‘Fleur Flirt’. Haar dagelijkse leven is alleen wat saai: ze werkt al jaren voor dezelfde vreselijke bazin en haar relaties lijken een maximale houdbaarheidsdatum van een paar maanden te hebben. Kortom, Fleur Flirt is toe aan verandering.⁠

Ze is dan ook dolblij als ze de kans krijgt om mee te doen aan Utrecht on Stage, hét evenement voor jong muzikaal talent. Het enige nadeel is dat ze een duet moet zingen met de mannen van de up-and-coming rockband Misty Figures. Vanaf het eerste moment dat hij haar op een feestje tegen het lijf loopt, lijkt de arrogante leadzanger Jeff een hekel te hebben aan Fleur. Gelukkig heeft ze wel een fijne klik met Johan, de charmante drummer. Maar hoe komt het toch dat Jeff zo anders lijkt als hij begint te zingen? En waarom raakt Fleur daar zo van in de war?⁠

“Een veelbelovend debuut. We want more!”

Gillian King

Kristie Raaijmakers is een nieuw feelgoodtalent van Nederlandse bodem. Haar serie Rock & Flirt is perfect voor fans van Susan Muskee en Iris Visser.

Boektrailer

De playlist van Compleet van de Wijs

Artikelen die ook interessant zijn voor jou:

Mijn boeken

Rock & Flirt

Rock & Flirt is een heerlijke vierdelige feelgoodserie die bol staat van muziek, romantiek en vriendschap.Are you ready to rock? 𝟏. 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐞𝐭 𝐯𝐚𝐧 𝐝𝐞 𝐰𝐢𝐣𝐬 Een eerste indruk kun je geen twee keer maken… Toch? Verschenen op 10 mei 2022. Lees meer over Compleet van de Wijs → 𝟐. 𝐇𝐞𝐥𝐞𝐦𝐚𝐚𝐥 𝐯𝐚𝐧 𝐬𝐥𝐚𝐠 Als je je […]

Lees meer
Mijn boeken

Precies de juiste snaar

Rock & Flirt is een heerlijke vierdelige feelgoodserie die bol staat van muziek, romantiek en vriendschap. De delen zijn afzonderlijk te lezen, maar voor optimaal leesgenot lees je natuurlijk mee vanaf het begin. Precies de juiste Snaar is het derde deel. Are you ready to rock? Jill is al meer dan twintig jaar bevriend met […]

Lees meer
Mijn boeken

Helemaal van Slag

Rock & Flirt is een heerlijke vierdelige feelgoodserie die bol staat van muziek, romantiek en vriendschap. De delen zijn afzonderlijk te lezen, maar voor optimaal leesgenot lees je natuurlijk mee vanaf het begin. Helemaal van slag is het tweede deel. Are you ready to rock? Danique is dertig, muziekdocent op een middelbare school en al […]

Lees meer